Hotel Kapitan

Hotel Kapitan Szczecin jest wygodnym, przystępnym cenowo obiektem klasy turystycznej, który położony jest dogodnie w samym centrum miasta. W odległości zaledwie jednego kilometra znajduje się Brama Portowa, w niedalekim sąsiedztwie kompleksu usytuowany także jest dworzec kolejowy i autobusowy oraz najważniejsze wyższe uczenie Szczecina. Granica w Kołbaskowie oddalona jest o dziesięć kilometrów od obiektu.

Hotel Kapitan Szczecin oddaje do dyspozycji swoich gości sześćdziesiąt dziewięć pokoi jedno i dwuosobowych oraz dwóch przestronnych i komfortowych apartamentach. Wszystkie z nich wyposażone są między innymi w prywatną łazienkę, radio i telewizor z szerokim wyborem kanałów satelitarnych.

Do hotelu przynależy parking, z którego mogą korzystać goście. Ponadto w obiekcie znajduje się bufet, który serwuje dodatkowo płatne, obfite śniadania. Czynny on jest między 07:00 a 10:00 w dni powszechne oraz między 08:00 a 10:00 w soboty, niedziele i dni świąteczne.


Wyświetl większą mapę

2 thoughts on “Hotel Kapitan

  1. Jest to właściwie kompleks wypoczynkowy, a nie sam hotel, ponieważ w pobliżu można naprawdę mile spędzić czas i wypocząć wśród zieleni. Od hotelu jest blisko do przejścia granicznego, a dla wszystkich turystów z całą pewnością jest to duża zaleta – nie trzeba tracić zbyt dużo czasu, żeby przekroczyć granicę.

  2. Cudowne miejsce wśród zieleni! Naprawdę wyjeżdżając w celach służbowych do Szczecina nie spodziewałam się, że będę nocować w tak pięknym hotelu i w takiej okolicy – rewelacja!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>